Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Dom a záhrada >

Stavebný materiál


List inzerátov
Zobrazených 7021-7040 inzerátov z 11 994
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Predam PVC plachty rozne rozmery

Predam PVC plachty rozne rozmery

- [2.9. 2026]
Mame na predaj pvc plachty, celta na prikrytie stavebneho materialu, striech, altankov, dreva. CENA 1,80€/m2. Gramaz 450g/m2. Aktualne rozmery vid foto. 14x8 a 10x10 predana


V texte
Senec
900 82
217 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
cyky cýky kábel kabel 3x1.5 3×2.5 5×1.5 5×2.5

cyky cýky kábel kabel 3x1.5 3×2.5 5×1.5 5×2.5

- [2.9. 2026]
Predam kabel cyky 3×1.5mm 100m 63€* 3×2.5mm 100m 90€ 5×1.5mm 100m 90€ 5×2.5mm 100m 125€ 7×1.5mm 100m 90€ 3×4mm 100m 110€ 1×16mm 100m 130€ Cat7 100m 60€ Kabel jest Made in deutschland


50 €
Námestovo
029 01
374 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stožiar, trojnožka

Stožiar, trojnožka

- [2.9. 2026]
Predám nový zabalený stožiar 1.2m


30 €
Čadca
022 01
178 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
3x - Sada vypínačov

3x - Sada vypínačov

- [2.9. 2026]
Tri súpravy prepínačov (schodiskových vypínačov) 4 prepínače na zapustenú montáž. Obsahuje 4 jednoduché, 2 dvojité a 1 trojitý rámik. Vhodné na vertikálnu alebo horizontálnu montáž. Možno použiť aj ako jednoduchý vypínač. Vyrobené z odolného plastu. Menovitý prúd: 10 A, menovité napätie: 250 V~.


30 €
Bratislava
821 03
128 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Nivelak cementovy PCI pericem 510

Nivelak cementovy PCI pericem 510

- [2.9. 2026]
Predám 10ks 25kg vriec nivelacnej cementovej stierky. Cena 13€/vrece Osobne v Prievidzi Pri odbere všetkých 10-tich vriec cena 120€


13 €
Prievidza
971 01
135 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
predám mineralnu vatu 200mm

predám mineralnu vatu 200mm

- [2.9. 2026]
predám celú paletu 200mm mineralnej vaty


Dohodou
Gelnica
055 01
125 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Izolačné PIR dosky 180

Izolačné PIR dosky 180

- [2.9. 2026]
BauderPIR FA tepelnoizolačné PIR dosky s hliníkom pre ploché strechy - 180 mm (balenie 5,76 m2) 120x240


Dohodou
Stará Ľubovňa
064 01
300 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Stavebné rezivo

Stavebné rezivo

- [2.9. 2026]
Dobrý deň, ponúkam na predaj stavebné rezivo, vhodné na krov pre RD, prípadne garáž, záhradný altánok a pod. k dispozícií pomúrnice 180x180mm, pomúrnice 150x150mm, krokvy 180x100mm, nárožné alebo úžľabné krokvy 180x140mm, klieštiny 180x50mm a 200x40mm. presný výpis materiálu spolu s dĺžk ...


1 €
Prešov
082 37
604 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Orechové drevo

Orechové drevo

- [2.9. 2026]
Predám orech drevo, priemer od 30 do 60 cm, dĺžka 100az 300cm Tel 0901 772 111,Zilina,Rosina.


40 €
Považská Bystrica
017 01
203 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám sadrovu omietku

Predám sadrovu omietku

- [2.9. 2026]
Predám sadrovu omietku Baumit, zvýšilo pri stavbe domu. Na cene sa dá ešte dohodnúť


8 €
Banská Štiavnica
969 01
160 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Smrekové drevo

Smrekové drevo

- [2.9. 2026]
Predám opracované dve polovice smrekového dreva. Dĺžka - 2,5 m , šírka - 31 cm , hrúbka - 17 cm . Cena je za 1 ks. Pri kúpe obidvoch kusov je cena 120 eur .


65 €
Žilina
010 03
165 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Dlažba - obklad

Dlažba - obklad

- [2.9. 2026]
5 balíkov obkladovej dlažby Fuego/Flamenco FLM 02 Light Beige brick Rozmer jednej: 6,5 x 26,5 cm Komplet všetky balenia 1,75 m2


45 €
Topoľčany
956 22
161 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Termalika 100

Predám Termalika 100

- [2.9. 2026]
Ponúkam na predaj 26ks Termalika 100 a 6 ks 150


Dohodou
Stará Ľubovňa
064 01
184 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Penetračný náter Prolux UP-Grund pigmentovaný biely 5 kg

Penetračný náter Prolux UP-Grund pigmentovaný biely 5 kg

- [2.9. 2026]
Omylom kupeny. Je to tento: https://www.hornbach.sk/p/penetracny-nater-prolux-up-grund-pigmentovany-biely-5-kg/8197009/ vid foto, neotvoreny, nepoškodený, datum spotreby: 09/2026.


7 €
Bratislava
841 03
129 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Použité stavebné hranoly rôznych rozmerov a debniace dosky

Použité stavebné hranoly rôznych rozmerov a debniace dosky

- [2.9. 2026]
Ponúkam na predaj zachovalé, použité stavebné rezivo. Nosné hranoly v týchto dĺžkach a cenách: • Hranoly 14×12×560 cm – 11 ks (60 €/ks) – Spolu: 660 € • Hranoly 14×12×516 cm – 11 ks (50 €/ks) – Spolu: 550 € • Hranoly 14×12×450 cm – 3 ks (40 €/ks) – Spolu: 120 € • Hranoly 14×12×360 cm – 4 ks ...


V texte
Košice-okolie
044 11
715 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Škridla

Škridla

- [2.9. 2026]
Predám nové škridla cca 700 kusov . Cena za kus 0,60 cent. V obci Gemerský Jablonec.


V texte
Rimavská Sobota
980 35
231 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam hdpe hadicu 40x2,4

Predam hdpe hadicu 40x2,4

- [2.9. 2026]
Predam hdpe hadicu 40x2,4 2x 100m, 2 baliky, balik 105e, hadica na vodu, trubka, potrubie voda, vodovod. Pripojka


Dohodou
Trenčín
913 03
239 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Porotherm T50 profi

Porotherm T50 profi

- [2.9. 2026]
Predám 5 paliet tehly porotherm T50 profi,lacno zbavujeme sa jej, je to nadbytok. Vydatnost 15m2. Dá sa použiť aj ako priečka 25cm hrubá, v Tom prípade je vydatnost 30m2. Pôvodná cena 1600€ teraz cena pevná 500€. Dopravu si treba zabezpečiť. V prípade záujmu volať na číslo 0902680670


500 €
Topoľčany
956 11
208 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam

Predam

- [2.9. 2026]
Predám drevovláknitej dosku (hobra) hrúbka 6 CM šírka 50cmx 150cm pero drážka cena za M2 14€ mám 30 M2 uskladnené v okrese Detva


14 €
Banská Bystrica
974 01
182 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Betonove lego kocky

Betonove lego kocky

- [2.9. 2026]
Predam D V Š 6ks 1800 x 600 x 300 50€ks Viem nalozit aj doviest Lego kocky lego bloky betonove


50 €
Trenčín
913 33
741 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať





©2026 Bazoš - Inzercia, bazár Stavebný materiál
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Dom a záhrada celkom: 71358, za 24 hodín: 2368

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko