Roxory na predaj
- [28.9. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať




Predám roxory.
1. Ø 14 mm: dĺžka 745 cm, 24 ks, 6,00 € /ks, spolu 144 €.
2. Ø 16 mm: dĺžka 565 cm, 32 ks, 6,50 € /ks, spolu 208 €.
V prípade odberu všetkých roxorov je zľava 10 %, t.j. cena celkom je 317 €.
Taktiež ako bonus strmienka 25x25 .
Roxory sú na kalvárii v Košiciach, odvoz treba zabezpečiť.
1. Ø 14 mm: dĺžka 745 cm, 24 ks, 6,00 € /ks, spolu 144 €.
2. Ø 16 mm: dĺžka 565 cm, 32 ks, 6,50 € /ks, spolu 208 €.
V prípade odberu všetkých roxorov je zľava 10 %, t.j. cena celkom je 317 €.
Taktiež ako bonus strmienka 25x25 .
Roxory sú na kalvárii v Košiciach, odvoz treba zabezpečiť.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *